Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi disponibile: - Sef Magazin - Consilier Vanzari Sef Magazin - Responsabilitati: COORDONAREA SI ORAGANIZAREA INTREGII ACTIVITATI DIN CADRUL MAGAZINULUI PLAFAR • Coordoneaza echipa din subordine, se implica in procesul de dezvoltare si evaluare a acesteia; • Gestioneaza eficient stocul de produse din magazine; • Monitorizeaza procesul de vanzare si se implica in atingerea obiectivelor; • Propune noi strategii de crestere a magazinului; • Consiliaza cumparatorii in alegerea produselor potrivite.

Cerinte

Persoana ideala pentru pozitia CONSILIER VANZARI trebuie sa indelineasca urmatoarele cerinte: • Absolvent de studii superioare; • Experienta in vanzari; • Experienta in conducerea unei echipe de vanzari; • Foarte bune cunostinte de gestiunea stocurilor; • Cunostinte de contabilitate primara; • Cunostinte de operare PC; • Cunostinte privind fitoterapia; • Excelente abilitati de comunicare si persuasiune; • Orientare spre client si spre atingerea obiectivel -Beneficii Oferite - Salariu fix + bonus - Bonuri de masa - Traininguri de specialitate - Lucru intr-un mediu profesionist, corect, dinamic, in plina expansiune Descrierea firmei Companie farmaceutica.