Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti; - Contactarea clientilor si prezentarea serviciilor si ofertelor companiei; - Promovarea si vanzarea serviciilor financiare nonbancare in conformitate cu standardele companiei; - Prezentarea avantajelor ofertelor si orientarea catre nevoile clientului; - Participarea la sesiunile de cursuri si traininguri pentru imbunatatirea performantelor; - Dezvoltarea si gestionarea continua a portofoliului de clienti.

Cerinte

- Studii medii/superioare; - Experienta in sfera vanzarilor si a relatiilor cu clientii este considerata un avantaj; - Abilitati de comunicare, de vanzare si de negociere; - Capacitate de lucru in conditii de stres; - Orientare catre client si catre nevoile lui. Oferta: - Angajare cu carte de munca; - Posibilitate de dezvoltare profesionala. Cei interesati sunt rugati sa aplice un cv actualizat pe site-ul agentiei Professional pentru o mai buna gestionare a acestuia. Doar candidatii ai caror cv-uri vor fi selectate vor fi contactati pentru stabilirea unui interviu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala