Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atributii : asigurarea desfasurarii activitatii firmei in conformitate cu normele legale si consilierea sub aspect juridic a departamentelor si conducerii acestora; asigurarea de asistenta, consultanta si reprezentare juridica firmei in fata instantelor judecatoresti. Beneficii : pachet salarial atractiv, mediu placut de lucru, bonificatii, program full-time

Cerinte

Cerinte : absolvent facultate drept , experienta minim 5 ani pe o pozitie similara , lb. engleza , cunostinte solide privind legislatia in domeniile comercial, societar, legislatia muncii, civil, cunostinte legislative privind domeniul licitatiilor si achizitiilor publice , limba engleza nivel avansat, cunostinte operare PC, Word, Excel. Persoana foarte organizata, capacitate de concentrare, analiza si sinteza, echilibru emotional, usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale perseverenta, urmarirea si finalizarea scopului etc.