Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala acreditata angajeaza personal calificat si necalificat in domeniul contructiilor ( zidari , zugravi , dulgheri , parchetari , rigipsari , faiantori , instalatori apa-gaz si electrice etc.)pe teritoriul Germaniei cu contract individual de munca semnat pe perioade intre 3 si 6 luni cu posibilitate de prelungire.Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala iar vechimea se poate opera in cartea de munca .Angajarile si locurile de munca sunt garantate .Posturile sunt libere cu plecari din luna Aprilie.Persoanele interesat pot loa legatura cu noi pentru rezervari. Rezervarile si inscrierile se pot face zilnic de luni pana vineri la sediul societatii noastre.Doar un telefon si veti pute avea un loc de munca la nivel European!!

Cerinte

-cerem si oferim seriozitate -nu se cere cunoasterea limbii germane. -cunostintele de limba germana sau engleza constituie un avantaj. -nu se cer diplome de calificare. -se cauta persoane dornice de munca. -permisul de conducere cat. B constituie un avantaj