Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posibilitate de a munci in constructii la: - izolatii exterioar/ fatade - amenajari interioare - zidarie - tencuieli interioare - montari gipscarton Se plateste 8 euro/ora cu cazare asigurata. Pentru necalificati in domeniul demolari, curatenie industriala ( sortarea deseurilor industriale , lemn, fier, etc depozitarea acestora in containere separate). Necalificatii mai pot munci la constructii de strazi, autostrazi. Se plateste 6 euro/ora cu cazare asigurata. La fabrici de prelucrare a carnii se pot inscrie la munca necalificata atat femei cat si barbati ( aici perioada contractuala este de maxim 6-8 luni). Se poate castiga lunar pana la 700-900 de euro cu cazare asigurata. Inscrierea costa fiecare candidat 119 euro. Posesorii de gewerbeschein au avantaj si acei cetateni romani care poseda si cetatenia Ungara.

Cerinte

Depunerea urmatoarelor acte ptr candidatura: Pentru muncitori calificati experienta in domeniul in care isi depun candidatura ( ex: zidar, fierar, zugrav, etc). Pentru muncitori necalificati experienta acumulata pe santiere reprezinta avantaj. La fabrici de prelucrare idem experienta este in avantajul candidatului. - CV - copia buletin - un contract semnat cu AG - plata de 119 euro.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala