Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Izolator -Constructor Se izoleaza tavane cu vata minerala la constructii civile Salar 8-9 eur/metru patrat finit Salariul se stabileste in urma metrajului efectuat zilnic . Zi de plata al salariului 20-25 al lunii urmatoare sau la terminarea lucrarii. Masa nu este asigurata se gospodaresc singur,se aloca avans de mancare de 1000Czk/saptamana (ulterior se retine din salar. Cazarea este asigurata contra cost 2500 Czk /luna echivalent 100 eur/luna(se retine din salar). Se poate castiga minim 40euro pe zi. Plecarile se fac imediat.

Cerinte

Dexteritate manuala si dorinta de a lucra,calificare sau minim un an lucrat in domeniu, Varsta 20-50 ani DOCUMENTE NECESARE PENTRU INSCRIERE SI LUARE IN EVIDENTA:CV,Copie de CI,Copie act calificare,cazier si adeverinta de la medicul de familie. Dupa ce aplicati si veti fi selectat pentru acest job,in email va vom trimite nr de telefon la care putem fi contactati sau veti fi contactatde catre consultanti nostri. CV se mai pot transmite pe adresa de email din coltul din dreapta acestui anunt.