Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam muncitori calificati, necalificati sau cu experienta in toate sectoarele specifice domeniului constructiilor ( zidari, rigipsari, instalatori electrici si sanitari, tamplari in aluminiu, montatori fatade, dulgher cofraje, sudori, utilaje grele, demolari etc). Beneficii: Echipele de meseriasi pot aplica impreuna. Cazare si card de asigurat din partea angajatorului. Contractul de munca se semneaza de la 8 luni cu prelungire nedeterminata, depinde cum se presteaza munca. 8 ore de lucru + ore suplimentare platite pe langa salariu. Scule, echipament si masina de transport din partea angajatorului. Acte legale pe teritoriul strain. Limba germana nu este obligatorie. Inscriete saptamana asta pentru plecare in luna aceasta!!! Rezerva-ti un loc de munca si foloseste-ti experienta castigand salarii europene. Castiga si tu un loc la o viata mai buna. Inscrie-te acum, plecarile sunt saptamanale! DATA LIMITA: 12.04.2013.

Cerinte

Cerem seriozitate maxima. Indemanare. Calificare in domeniul respectiv sau experienta pe un post similar reprezinta un avantaj. Persoanele care detin permis de conducere pot face transportul echipei de la cazare la locul de munca. Disponibilite de a munci in conditii de vreme schimbatoare, la inaltime si mediu cu praf.