Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Norvegia cautam candidati care sa execute lucrari de constructii si renovari la o cladire realizata in 1930. Este vorba despre o casa cu structura de lemn Principalele responsabilitati constau in: - lucrari de solidificare la fundatie - lucrari de solidificare la ziduri casei si in locurile unde este nevoie, - lucrari de reparatii si reconstructii lemn - lucrari de tencuiala - lucrari de zidarie - lucrari exterioare - lucrari/amenajari interioara - montare usi/ferestre - montarea de ghips carton

Cerinte

Studii: Scoala profesională Permis de conducere : categoria B: minim o luna Limba straina: Engleză: Mediu Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta pe o pozitie similara. Sa aiba cunostinte de limba Engleza - la un nivel conversational. Experienta in lucrari de tencuiala, zidarie, tamplarie, dulgherie, montare usi/ferestre, ghips carton si realizarea de cofraje. Alte informaţii NU SE PERCEPE NICI UN COMISION! Perioada contractului este pe 5-6 luni ( cu posibilitate de prelungire)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala