Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent 15-Rigipsari (sunt prioritare echipe de cate 3-5 persoane, cu experienta minim 3 ani, aspect fizic ingrijit ) 40-50-Zugravi cu experienta minim 3 ani, aspect fizic ingrijit 10- Faiantari-Gresieri cu experienta minim 3 ani, aspect fizic ingrijit - este obligatoriu minim 3 ani experienta in domeniu munca se va desfasura in Germania. Cerinte Nu este obligatoriu cunoasterea limbi germane sau maghiara dar constituie avantaj. Momentan oferta este disponibila doar pentru barbati cu varta intre 25-50 ani cu experienta minim 3 ani in meseriile de Rigipsar, Zugravi si Faiantari. Acte Necesare: -Copie C.I -Cazier judiciar fara antecedente -Adeverinta de la medicul de familie ( clinic sanatos apt pentru munca) -Certificat de calificare sau acte care sa ateste experienta ceruta

Cerinte

Beneficii Oferite -Salariile sunt de 6 EURO/ora si pot depasi 1500 EURO/luna, in functie de orele lucrate. -Cazarea si transportul sunt asigurate de angajator