Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Allianz-Triac, membra a Grupului Allianz - unul din liderii mondiali în domeniul serviciilor financiare si de asigurari, se bucura de stabilitate financiara, notorietate si apreciere pentru performantele înregistrate constant de-a lungul celor peste 16 ani de activitate în România.

Cerinte

Companie multinationala, recruteaza si selectioneaza persoane motivate spre rezultate, in cadrul Fortei de Vanzari Directe pentru ocuparea postului de Consultant Vanzari . Beneficii oferite: - salariu + comisoane ( 10 – 48%) lunare , direct corelate cu rezultatele obtinute ; - bonusuri trimestriale, semestriale, in ptocent de 8 - 10% din valoarea realizata trimestrial, semestrial + bonus anual de capabilitate; - suport pentru obtinerea atestatului de Consultant Financiar (valabil si recunoscut in toata Europa); - mediu de lucru profesionist, specializari gratuite pentru evolutia rapida in cariera; - apartenenta la un brand international, recunoscut pentru calitate si stabilitate financiara. Candidatul ideal: - varsta 24 – 55 ani, studii: minim bacalaureat (studiile superioare reprezinta avantaj); - experienta in lucru cu calculatorul (word, excel, internet); - exprimare corecta si coerenta in limba romana; - gandiere ligica; - atitudine pozitiva, orientare catre rezultate si client, abilitati de relationare si negociere; - capacitatea de a invata rapid lucruti noi, spirit de echipa. Daca vrei sa iti construiesti sau reconstruiesti o cariera si ai spirit intreprinzator, ce iti aduce castiguri mari, te asteptam in echipa noastra. Decide asupra destinului tau. Trimite CV-ul si scrisoarea de intentiei la adresa de mail.