Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Intermedierea incheierii tranzactiilor imobiliare; - Prospectarea pietei Imobiliare; - Identificarea cererilor si ofertelor; - Selectarea cererilor si ofertelor; - Stabilirea contactelor cu solicitantii si ofertantii; - Pregatirea, prezentarea si mediatizarea ofertelor; - Asistarea partilor la incheierea tranzactiilor.

Cerinte

- Absolvent de studii superioare in domeniul marketing (reprezinta un avantaj); - Experienta de 1-2 ani in domeniul intermedierii imobiliare; - Cunostinte medii de limba engleza; cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj; - Orientare catre rezultate si time management; - Persoana dinamica, sociabila si motivata; - Abilitati de negociere si persuasiune. Beneficii Oferite - Posibilitatea acumularii unei experiente de calitate superioara in domeniu. - Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism. - Echipa tanara si motivata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate