Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poate nu te-ai gandit serios la asta pana acum, dar Oriflame poate fi si pentru tine o sursa serioasa de castig. Pentru ca produsele cosmetice se vand intotdeauna foarte bine, iar la noi chiar câştigi cât promitem, din vanzare directa sau promovand afacerea Oriflame. Exemplu simplu: o comanda de 500 de lei o poti aduna usor de la 6-8 prietene. Castigul tau imediat? 200 de lei! Doar pentru ca ai facut putina reclama catalogului primit gratuit... In plus, ca sa fie totul mai placut, primesti si o multime de cadouri inca de la inceput (geanta, portofel, ceas, MP3) Solicita si tu un catalog si detalii si vei putea descoperi toate avantajele Oriflame :)

Cerinte

RESPONSABILITATI: -prezentarea broşurii ORIFLAME în cercul de cunoştinţe; -colectarea de comenzi (minim 50 lei); -distribuirea produselor; -plata contravalorii produselor (minus comisionul). BENEFICII: -23-40% comision, în funcţie de valoarea comenzii (cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse); -livrarea produselor la domiciliu, prin curier; -plasarea comenzilor online; -produse speciale cadou; -bonusuri suplimentare pentru comenzi mari; -comision pentru înscrierea altor reprezentanţi; -sprijinul permanent al unui lider de vânzări. Pentru a primi pachetul gratuit de start (broşuri, mostre şi materiale informative) aplică CV-ul tău acum.