Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Client direct/consultant sau leader Oriflame Oportunitatea pe care o oferim este deschisa atat pentru cei care doresc sa: -economiseasca bani cumparand produse de calitate la pret de achizitie -sa aiba un venit suplimentar -sa dezvolte o cariera de succes in lumea cosmeticelor Ce se ofera: -din primul moment discount in functie de valoarea comenzii-discount fata de preturile din catalog 23% la comanda de min.50 lei 30% la comanda de min 250 lei 40% la comanda de min 500 lei -program de bun venit, loialitate si pe parcurs programe si concursuri din companiei si din partea sponsorului, etc. -optiune de plata la 18 zile de la data livrarii Pentru cei care doresc mai mult decat economii: -comision dupa vanzarea intregii echipe pe care o construiesc -bonus de crestere pentru manageri -training permanent din partea leaderilor echipei din care face parte -traning din partea companiei Inregistrarea in sistem se face imediat. Nu exista obligatii in afara de plata la timp a facturilor. Taxa de inregistrare in campania actuala 14 este de 3,75 RON care va aparea pe factura primei comenzi, care va contine si un starter kit.

Cerinte

-persoana serioasa, va rugam aplicati doar daca sunteti interesati de aceasta oportunitate -acces la internet si casuta de email -varsta minima 16 ani impliniti