Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Zip Travel cauta coleg! Descriere generală a Jobului: Ai avut parte de o experienta in programele Work and Travel SUA/Europa si vrei sa inspiri si alti studenti/tineri sa faca acest pas spre maturizare,independenta, inseamna ca esti candidatul ideal.Acest job iti ofera posibilitatea sa lucrezi intr-un mediu tanar si dinamic,cu reale perspective de evolutie.

Cerinte

Responsabilitati: *crearea si dezvoltarea bazei de date *realizarea planului de vanzare *implementarea tehnicilor de promovare *mentinerea relatiilor si comunicarea cu clientii/potentiali clienti *informarea clientilor despre pasii/etapele fiecarui program Cerinte: *varsta maxim 30 de ani *student/absolvent al unei institutii de invatamant superior *cunosterea limbii engleze *cunostinte operare outlook expres *experienta in domeniu reprezinta un avantaj *experienta in vanzari reprezinta un avantaj *participarea in programul Work and Travel SUA/Europa reprezinta un avantaj In cazul in care exista doritori sau doritoare, va rugam sa ne trimiteti CV-urile voastre in engleza,insotote de 2 poze(una tip buletin/una full body) plus o scrisoare de intentie.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate