Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: - Consilierea clientilor - Bune cunostinte si experienta in domeniul instalatiilor termice, instalatiilor de climatizare si ventilatie - Vanzarea produselor aplicand principiile invatate in cadrul programelor de pregatire - Receptionarea marfii pe raion - Asezarea si expunerea marfii in cadrul raionului conform layout-ului de raft - Implicarea activa in activitatile de promotie desfasurate in cadrul magazinului

Cerinte

- Studii medii sau superioare - Experienta in comercializarea instalatiilor termice, instalatiilor de climatizare si ventilatie - Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa - Experienta in relatiile cu clientii - Operare MS Office ( Excel, Word ) - Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri periodice in functie de realizari) - Training-uri pe vanzare si pe produse - Posibilitatea dezvoltarii in cariera