Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: - Aveti experienta in asigurari? - Va doriti sa le oferiti clientilor dvs oferte de la toti Asiguratorii consacrati din piata in cele mai bune conditii la preturi adaptate crizei? - Doriti sa le oferiti clientilor dvs servicii post-vanzare operative si de calitate (asistenta daune)? - Va doriti comisioane pe masura eforturilor depuse? Atunci, e cazul sa ne cunoastem! Oferta (bonusuri, beneficii): Parteneriatul cu un broker de asigurari de prestigiu va aduce urmatoarele avantaje: • Portofoliu extins de asigurari (auto, proprietati, viata) de la companii de asigurare prestigioase din piata • Cele mai atractive cotatii si comisioane • Suportul unei echipe profesioniste • Solutii software online pentru ofertare, emitere polite si gestionarea activitatii.

Cerinte

Profilul partenerului ideal: • Experienta relevanta in asigurari si vanzari • Portofoliu activ de clienti (persoane fizice si juridice) • Persoana dinamica, ambitioasa, dornica sa lucreze in echipa, disponibilitate pentru munca de teren

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala