Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BBV este o companie de consultanta financiara si brokeraj in asigurari. Responsabilitatile colaboratorilor nostri sunt de a recruta,forma si dezvolta o echipa de 7 consultanti financiari si de a recruta noi clienti in vederea dezvoltari unui portofoliu de clienti. Beneficii Oferite - pachet de beneficii motivant; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul consultantei in asigurari - cursuri de pregatire interne si internationale; - recunoastere profesionala; - RENTA DE RECUNOASTERE A MUNCII( pensie platita de firma); - PROTECTII MANAGERIALE - afacere proprie Acest anunt se adreseaza : - SALARIATILOR - care vor sa-si construiasca o alternativa - o activitate proprie extra-serviciu pentru un castig suplimentar. - TUTUROR PERSOANELOR - care sunt deschise la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie cu risc zero.

Cerinte

Cerinte: -Seriozitate , spirit de initiativa, organizare, comunicare -Bune aptitudini de prezentare , negociere, vanzare -Dorinta de afirmare si dezvoltare personala -Abilitati de comunicare si persuasiune -Spirit intreprinzator -Orientare spre indeplinirea obiectivelor Cautam persoane ambitiose, inteligente, deschise la nou si dornice sa cistige bani .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala