Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru cei caredoresc un castig suplimentar, avem urmatoarea oferta care poate insemna schimbarea in bine a vietii dumneavoastra: Cautam si formam manageri capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa de consultanti in domeniul financiar - pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres. - activitate part- time; - plata pe baza de comision proportional cu implicarea; Responsabilitati: - selectie resurse umane, - formare si coordonare echipa - gestionare date clienti, - consultanta financiara,

Cerinte

disponibilitate de implicare intr- un domeniu nou, - dorinta de realizare a unei cariere de exceptie - dorinta de a avea propria afacere; - bune aptitudini de prezentare si negociere; - dorinta de afirmare si dezvoltare profesionala; - spirit intreprinzator.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate