Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilități: - analiza situației financiare a clienților; - oferirea de consultanță către clienți, prezentarea de soluții și acordarea sprijinului în încheierea de contracte; - colectarea și verificarea documentelor ce alcătuiesc dosarul de credit; - monitorizarea procesului de aprobare a dosarului de credit; - comunicarea răspunsului băncii și asistarea clientului pentru ridicarea creditului. Beneficii: - pachet salarial atractiv; - stabilitatea locului de muncă

Cerinte

Cerințe: - studii superioare de lungă durată, finalizate cu diplomă de licență, de preferat în domeniul financiar-bancar; - experiență de minim 2 ani pe un post similar; - capacitate de analiză; - cunoașterea pieței financiar-bancare, a legislației, opotunităților și tendințelor de pe această piață; - bune abilități de comunicare și negociere; - discreție.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate