Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa castigi bani activand intr-un domeniu atractiv, care ramane in permanenta de viitor? Ai un calculator, o imprimanta si acces la internet? Te asteptam sa te alaturi echipei SRBA BROKER! Pe langa comisionare atractiva se ofera suport tehnic si logistic pentru demararea si gestionarea afacerii: softuri, instruire, contracte cu toti asiguratorii importanti, asistenta daune pentru clienti, acoperirea raspunderii profesionale, etc. Daca lucrezi deja pentru un asigurator sau broker si esti nemultumit de posibilitatile limitate de a satisface cererile clientilor, de comisioanele care nu sunt cele mai atractive si nu se platesc la timp, sau de softul folosit care nu tine pasul cu schimbarile din piata, atunci vino sa devii partener SRBA! Avem solutii pentru toate aceste probleme! Beneficiile colaborarii cu noi: 1)Comisionare atractiva (comisioanele pot depasi 50% din comisionul incasat de catre broker); 2)Utilizare gratuita a unui soft performant, din care se pot emite polite RCA, CASCO, de locuinta si medicale de calatorie; 3)Suport permanent in dezvoltarea afacerii, printr-o echipa specializata. Se poate lucra : full-time; part-time.

Cerinte

- Varsta intre 18 - 70 de ani; - Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte; - Experienta in vanzari si un minim portofoliu de clienti constituie un avantaj; - Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil; - Atitudine proactiva si orientare catre client. - MS Office, nivel uzual.