Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati •Participi activ prin training si intalniri de vanzare la realizarea obiectivelor echipei, •Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti Beneficii Oferite •Venituri lunare atractive : parte fixa lunara in functie de targetul realizat, comision din vanzarile realizate personal. •Posibilitatea de a participa la concursurile periodice organizate avand diverse premii motivante : excursii in afara tarii, croaziere, team-buildinguri,laptopuri,etc. •Mediu de lucru competitiv •Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate. •Posibilitatea dezvoltarii profesionale prin accesarea pozitiei de Coordonator de Vanzari .

Cerinte

Cerinte • Pentru ca aceasta pozitie sa fie accesata direct,candidatul trebuie sa aiba experienta in vanzarea produselor financiar-bancare. • Exista posibilitatea unui plan de dezvoltare bazat atat pe target de vanzare cat si pe responsabilitati de management. • Sa fie capabil sa se adapteze la orice situatie sau provocare profesionala ce va veni atat din partea clientilor cat si de la membrii echipei. • Sa fie orientat catre performante atat personale cat si cu echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate