Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce presupune acest post? - Vei prospecta piata imobiliara, selectand cladirile de birouri - Vei intalni proprietarii cladirilor pentru a discuta conditiile de colaborare - Vei administra un portofoliu existent de clienti si proprietari - Vei evalua cererile clientilor companiei si vei oferi consultanta imobiliara - Vei negocia si media contractele de promovare si inchiriere, coordonand procesele de inchiriere pana la finalizare

Cerinte

Esti dinamic si entuziast? Iti place mai mult sa FACI lucrurile sa se intample decat sa le LASI sa ti se intample? Cei din jur te descriu ca o persoana organizata? Vrei sa apartii colectivului flexibil si competitiv al unei companii de consultanta imobiliara care pune pret pe corectitudine? Abia asteptam sa te cunoastem! Dorim sa integram in echipa noastra: Cursanti sau absolventi de studii superioare cu abilitati de comunicare, prezentare, negociere si mediere si interesati de o colaborare pe termen lung. Consideram ca, pentru a avea succes in aceasta activitate, este importanta atitudinea profesionista de "orientare catre client", un nivel cel putin mediu in cunoasterea limbii engleze si permis de conducere pentru categoria B. Nu este necesara experienta in domeniul imobiliar Pentru rezultatele tale, vei beneficia de: - Pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu fix prin cartea de munca + comision. Din rezultatele colegilor nostri, stim ca se poate castiga intre 500 E si 1500 E. - Autoturism de serviciu, cu asigurarea consumului de benzina - Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar - Mediu de lucru profesionist - Sprijin in dezvoltarea personala si profesionala - Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara - Team building

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale