Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In toata lumea consultantii Master Imobiliare sunt recunoscuti ca fiind cei mai buni. Ei domina industria imobiliara ca experienta, nivel de educatie profesionala, numar de tranzactii si nivel al veniturilor sub forma de comisioane. Cum s-a ajuns aici? Raspunsul il gasim in urmatoarele afirmatii: - educatie continua, respectiv training-uri adaptate la piata europeana si romaneasca - promovarea unui mod de lucru proactiv - tehnologie care usureaza munca agentilor - profesionalismul celui care conduce agentia. Candidatii ideali: - persoane cu bune aptitudini de vanzari -persoane ce isi desfasoara activitatea in domenii conexe celui imobiliar:asigurari, constructii,arhitectura, evaluatori -persoane cu spirit antreprenorial, proactive -persoane care isi doresc sa castige cat mai mult.

Cerinte

- Spirit antreprenorial - Experienta in vanzari constitui un avantaj - Studii superioare, cunostinte de operare PC - Abilitati de munca in echipa, persoana dinamica si sociabila - Abilitati de negociere si comunicare - Limba engleza sau alta limba straina reprezintă un avantaj. !!!Acceptam doar persoane care locuiesc in Bucuresti!!!