Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tu alegi cat vrei sa castigi alaturi de noi! 1. Devino Client Life Care, bucura- te de produse cosmetice bio, naturiste, creme si geluri cu efect terapeutic (Puterea Ursului, Gheara Dracului, etc), parfumuri bio frantuzesti, suplimente alimentare bio (detoxifiere, slabit, vitalitate, etc), produse bio pentru ingrijirea casei, produse bio pentru copii si beneficiaza de 20- 40% REDUCERE la toate cele peste 800 de produse din catalog. 2. Recomandand celor din jurul tau produse BIO iti cresti castigurile. In plus fata de discountul de 20%, te bucuri de bonusuri, promotii si campanii speciale. 3. Construind o echipa beneficiezi de sistemul complet de recompensare Life Care: discounturi, bonusuri, promotii si campanii, recunoasterea performantelor, excursii si alte premii speciale. Nota: Orice persoana majora poate avea un cont Life Care, beneficiaza de 20% reducere permanenta pentru toate produsele din catalog, beneficiaza de toate reducerile si campaniile in vigoare, poate comanda produse atunci cand doreste, pentru uz personal, fara obligativitatea de a vinde sau a presta alte activitati de promovare si fara obligativitatea de a plasa comenzi lunar. Te astept sa te inscrii in echipa mea Sponsor Dana Ibanescu ID 516522

Cerinte

Persoana majora cu domiciliul in Romania Oferta (bonusuri, beneficii) - 20- 40% reducere la toate produsele - 2- 20% comision lunar din rulajul echipei - Extrabonus 4%, 2% si 1% - 5% bonus din valoarea comenzii mai mari de 500 lei - 10% bonus din valoarea comenzii mai mari de 1000 lei - Produse cadou inca de la prima comanda - Program de Bun Venit atractiv cu premii in produse - Bonus de loialitate - Campanii si promotii extrem de atractive Orice ai alege, consumator sau partener activ, noi iti punem la dispozitie informatiile necesare si sprijinul de care ai nevoie. Cum te putem ajuta? Suportul pe care il primesti in permanenta: -Catalog bianual si brosuri lunare cu promotii si reduceri -Campanii de fidelizare si crestere a volumelor -Traininguri de produs -Materiale de suport (produs si recrutare) -Traininguri periodice pentru calificatii in cluburi de lideri -Intalniri saptamanale / lunare in orasul tau sau in imediata apropiere de: recrutare, start in activitate, dezvoltare retea,coaching, etc. -Intalniri trimestriale de recunostere si motivare -Materiale audio si video de suport in afacerea ta.