Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Viitorul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitatile principale: 1. Actualizarea bazei de date cu candidati 2. Selectarea si analizarea CV-urilor 3. Postarea anunturilor de recrutare pe diferite platforme online specializate 4. Programarea si susținerea interviurilor 5. Testarea competentelor profesionale si evaluare psihologica 6. Elaborarea rapoartelor de evaluare a candidatilor selectati 7. Atragerea candidatilor potriviti cerintelor postului vacant prin metode alternative 8. Punerea in formatul standard al aplicatiilor selectate si realizarea dosarelor de candidati.

Cerinte

Cerinte: - Studii superioare socio-umane (Psihologie constituie avantaj) - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, franceza este un plus - Cunoasterea la nivel avansat a pachetului Office - Proactivitate, comunicare, buna abilitati de relationare etc.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate