Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un important retailer american de suplimente nutritive si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu; este reprezentat si pe teritoriul Romaniei in mall-urile din Bucuresti. program de lucru part-time: V-4h; S+D- 8h dupa amiaza. Descrierea postului: - Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor; - Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare; - Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin; - Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc; - evidenta incasarilor.

Cerinte

- Studii superioare sau medii finalizate- in domeniul farmaceutic, cursurile finalizate in domeniu-cosmetica, nutritie reprezinta un real avantaj ; - Experienta min 1-2 ani pe o pozitie similara- consultant cosmetic, promoter produse cosmetice, suplimenti, beauty adviser etc; - cunostintele in domeniul farmaceutic, cosmetic, medicinei naturiste reprezinta un real avantaj; - Limba engleza nivel mediu/bun; - Capacitate de planificare si organizare. Beneficii: - Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa; - Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes; - Pachet salarial- parte fixa+ comision din vanzari + bonus in functie de performanta; - Programe de training. Asteptam cv-ul dvs la cv@qlt.ro; www.qlt.ro