Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: −Competente de comunicare cu clientii - Cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail) −Hotarare, abilitati de organizare, capacitatea de a avea initiativa; - Spirit de echipa, ambitios, fluenta in exprimare −Dornic sa promoveze si sa isi construiasca o cariera in vanzari. −Experienta anterioara in vanzari/ call center/ Telesales constituie un avantaj

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Activitatea presupune incheierea de contracte pentru site. Promovarea serviciului de publicitate online, mentinerea contactului cu clientii existenti, atragerea de noi clienti si contracte, intocmirea de oferte. − Identificarea potentialilor clientii; − Contactarea telefonica a potentialilor clientii in vederea stabilirii intalnirilor si promovarii serviciilor Team Deals; − Vanzari directe pro-active; − Intalniri si negocieri cu potentialii clienti in vederea incheierii de contracte; − Elaboreaza ofertele; Beneficii: - Mediu tanar si dinamic intr-o companie multinationala. - Traininguri pentru formare profesionala - Plan de dezvoltare profesionala

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate