Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, esti orientat/a spre performanta, iar procesul de vanzare te atrage? Te invitam sa trimiti CV-ul pe adresa de mail mentionata. • RESPONSABILITATI: Efectuarea/primirea/gestionare de apeluri, Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente; Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;

Cerinte

Persoana este responsabila pentru efectuarea de apeluri catre clienti cu scopul de a promova si vinde produse si servicii. Abilitati excelente de comunicare in limba romana Nivel mediu limba engleza, Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office), Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil, Constituie un avantaj experienta in call center/vanzari Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica. BENEFICII: Un mediu de lucru tanar si competitiv cu reale oportunitati de promovare Loc de munca interactiv - posibilitate de a lucra pentru clienti de renume de pe piata Bonusuri in functie de performanta Training specializat si training de comunicare, cat si suport pe tot parcursul proiectului.