Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania de recrutare Tjobs cauta un consultant vanzari pentru departamentul de vanzari nationale. Responsabilitati - contactarea telefonica a potentialilor clienti bugetari/privati din zona arondata; - prezentarea serviciilor Tjobs catre potentialii clienti bugetari/privati; - stabilirea intalnirilor in vederea cunoasterii si identificarii nevoilor; - transmiterea si gestionarea semnarii contractelor cadru de punere la dispozitie; - punerea in legatura a departamentelor implicate in cadrul proiectelor; - intocmirea si transmiterea Contractelor de Punere la Dispozitie Individuale; - asigurarea fluxului de acte de la Utilizator la Tjobs si invers; - solicitarea, primirea, verificarea si transmiterea mai departe a pontajelor lunare; - verificarea modului in care se respecta termenele de plata; - intocmirea si transmiterea actelor aditionale de prelungire a Contractelor Cadru de Punere la Dispozitie si a Contractelor de Punere la Dispozitie Individuale; - intocmirea si transmiterea actelor aditionale de modificare salariala, perioada misiune, modificare conditii de lucru, etc.; - monitorizarea online a achizitiilor publice.

Cerinte

Cerinte: - experienta in vanzari telefonice si de servicii constituie un avantaj; - foarte bune cunostinte de operare PC – Microsoft Office; - studii superioare finalizate; - limba engleza la nivel mediu-avansat – obligatoriu; - foarte bune abilitati de comunicare si negociere; - abilitati de planificare si organizare; - capacitate de invatare rapida a cerintelor legale pentru Agentii de munca temporara; - personalitate pro-activa (aduce idei noi pentru imbunatatirea continua a serviciilor companiei); - orientare spre indeplinirea obiectivelor ; - permis de conducere categoria B.