Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - realizarea planului de vanzari; - creeaza si dezvolta portofoliul de clienti, mentine legatura cu acestia; - realizarea rapoartelor de activitate; - prospectarea pietei si studiul concurentei (aduna informatii despre potentialii clienti, aduna informatii despre concurenta)

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - perseverent, optimist, persuasiv, lucreaza bine in conditii de stres; - cunostinte de operare Pc (word, excell, navigare Internet); - permis de conducere categ. B; - abilitati de negociere; - aptitudini de analiza si planificare a activitatilor; - orientare catre client (identifica usor si intelege nevoile clientului, interesat de dezvoltarea unei relatii credibile cu clientii); - personalitate deschisa (relationeaza bine cu clientii), flexibilitate, dinamism; - aspect profesional - business;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate