Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie de publicitate neconventionala - Folosim o platformă inovatoare, care utilizează tetiere cu ecran tactil instalate in limuzinele MIILES (Star Limo) ce oferă o experientă unica pasagerilor. Este o platformă tehnologica de ultima oră, care rulează si facilitează prezentarea reclamelor publicitare direct către o audientă la care un advertiser trebuie sa ajungă. Spre deosebire de alte medii, produsele Taxi Interactive sunt direct măsurabile cu date de raportare (vizualizări si accesări) disponibile pentru a determina eficienta si eficacitatea mesajelor publicitare. Pasagerii se pot implica direct in continutul afisat pe ecran avand optiunea sa vizualizeze atractiile turistice, hărti si navigatie GPS, stiri, sport si meteo, filme, jocuri si muzică, publicitate si materiale promotionale. Utilizarea acestui sistem va fi pentru cei mai multi pasageri la fel de familiară si usor de asociat cu utilizarea unui laptop sau smartphone.

Cerinte

- Promotes/sells/secure orders from existing and prospective customers through a relationship-based approach - Demonstrates products and services to existing/potential customers and assist them in selecting those best suited to their needs - Establishes,develops and mantains business relationship with current customers and prospective customers in the assigned territory/market segment to generate new business for the organization’s product/services - Make telephone calls and in-person visits and presentation to existing and prospective customers - Researches sources for developing prospective customers and for information to determine their potential

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate