Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atentie!!!!! Numai pentru persoane cu domiciliul stabil in Targu Mures si varsta intre 22 si 30 ani maxim!!!!! SC ANSA JOBS SRL selecteaza personal in vederea angajarii, cu contract individual de munca pe perioada determinata (la inceput perioada de proba de 3 luni) cu posibilitate de prelungire/schimbare in contract pe perioada nedeterminata, functie de realizari/competenta, loialitate, disciplina si implicare in munca. - recrutare si procesare dosare candidati pentru ofertele de joburi de la parteneri externi. - mentinerea legaturii cu candidatii. Se pune la dispozitie birou, logistica, conditii foarte bune de lucru. Se lucreaza 8 ore/zi, sau 4 ore/zi functie de alegerea contractului de munca, 5 zile/saptamana, de Luni pana Vineri inclusiv. Salarizarea este in functie de realizari personale/luna (salariu realizat) si functie de beneficiile aduse firmei. Persoanele care cred ca pot face fata si corespund cerintelor de mai jos, pot aplica cu cv in limba romana, cu poza, urmand a fi contactate de catre reprezentantul firmei noastre, in vederea stabilirii unui interviu. Bonusuri: Doar functie de alte beneficii aduse firmei (proiect individual in vederea incheierii de contracte de parteneriat cu angajatori externi, pentru oferte de munca). Se primesc cv-uri complete, in limba romana, cu poza. Candidatii pe acest post urmeaza sa fie contactati pentru stabilirea interviului la sediul firmei.

Cerinte

- persoane cu domiciliul stabil in Targu Mures - varsta intre 22 si 30 ani - limba engleza, nivel foarte bun, obligatoriu - limba germana, franceza, italiana - experienta minima in resurse umane, recrutare si selectie de personal - apta/apt de munca din punct de vedere medical - cazier judiciar curat - nivel de studii medii - aspect fizic curat, ingrijit - persoane foarte dinamice, cu initiativa si creativitate - fara obligatii, postul necesita implicare foarte multa in munca, stabilitate la programul de lucru si rezistenta la stres.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala