Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting recruteaza tineri cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamici, ambitiosi, perseverenti, pentru a vinde cosmetice in cele mai mari mall-uri din Germania, Olanda. In Germania standurile companiei sunt in mall-uri din Dusseldorf si Berlin. In Olanda standul companiei este in mall in Amsterdam. Castigurile agentilor de vanzari plecati prin intermediul nostru sunt intre 1500 – 2500 lire/luna, pe baza de comision cuprins intre 20%-30%. Pentru prima luna companiile de cosmetice ofera o suma minima garantata de 600 lire. Castigurile agentilor pentru luna decembrie se situeaza intre 3000 - 4500 euro/lire! Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 2 persoane in camera. Costul chiriei este intre 80-85 euro/ saptamana/pers., in functie de locatie, 2 persoane in camera, costul include si plata utilitatilor. Nu se plateste chirie la sosire, un reprezentant al companiei va asteapta in aeroport si va insoteste la apartament, chiria platindu-se ulterior. Transportul se deconteaza dupa 60 de zile lucrate, in limita a 200 euro pentru locatiile din Germania si Olanda. Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web. In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei, primii candidati recrutati de catre firma noastra lucrand pentru compania de cosmetice din octombrie 2011.

Cerinte

- tineri cu varste intre 20-27 ani, - limba engleza nivel mediu + limba germana nivel mediu - experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare.