Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei să câștigi mai mult și nu știi cum? Poți să realizezi venituri lunare sau doar să-ți rotunjești veniturile în timpul liber . Tu alegi cât timp să lucrezi și ritmul în care o faci. Studenții, persoanele în vârstă, pensionarii care dispun de timp liber, mamele aflate în concediu de îngrijirea copilului sau o persoană care lucrează la program normal, dar își dorește un ban în plus are acum aceasta posibilitate ! Compania FM Group cauta persoane ce doresc sa consume produsele marca FM si sa faca reclama aducand clienti fideli firmei, fiind platiti pentru totalul cumparaturilor lunare !!! Castig din vanzare directa. Adaos 40% pentru distribuitori, procent aplicat la pretul de depozit din care rezulta apoi pretul de catalog. Castigul de 40% este oprit de distribuitori direct, fara a mai fii rulat in firma.

Cerinte

• persoane: active, intreprinzatoare, comunicative si ambitioase; • dorinta de a avea o afacere personala cu o investitie minima; • varsta peste 18 ani; • nu se cer studii; • nu se cere experienta in domeniu; • indiferent de starea sociala; • lucru cu echipa; • respectarea sistemului.