Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Oradea

Descrierea jobului - România

Va trebui sa realizati activitatile de contabilitate primara conforme cu descrierea de mai jos. Se lucreaza intr-un mediu dinamic si competitiv. Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga si salarizare atractiva. Locatia: Oradea Presupune: 1. Inscrierea in registre a operatiunilor efectuate (ordine de plata, remiteri bancare, emitere facturi, evidenta incasari); 2. Efectuarea operaţiunilor bancare (plati furnizori, ordine de plata bugetare etc) si intocmirea setului de documente pentru platile electronice; 3. Introducerea si validarea datelor pe suport electronic; 4. Introducerea, validarea si prelucrarea datelor contabile prin intermediul programului informatic (programul de contabilitate); 4. Transferul pe suport magnetic (discheta, CD) a datele necesare; 5. Salvarea periodica a datele introduse (copie de siguranta). Restaurarea in caz de nevoie a datelor salvate; 6. Responsabilitatea pentru conformitatea datelor introduse din documentele contabile; 7. Intocmirea componentelor soldurilor, conturilor si efectuarea reglarilor pe baza acestora; 8. Indeplinirea oricaror alte sarcini stabilite pe cale ierarhica. Salarizarea: Se negociaza la interviu Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email(cu precizarea postului pentru care candidati): un CV in format europass cu poza, copie dupa diploma de studiu, scrisori de recomandare de la locuri de munca anterioare.

Cerinte

-Studii universitare in domeniu; -Experienta relevanta de minim 5 ani in contabilitate; -Spirit organizatoric, atentie, operativitate; -Bune cunostinte de operare PC (Microsoft Office); -Seriozitate si responsabilitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai