Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1.Tinerea contabilitatii pentru activitatea: furnizori, clienti, extrase de cont, salarii, operatiuni prin casa; cu introducerea acestora in programul SAGA. 2. Rapoarte si situatii solicitate de clienti/furnizori 3. Intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale, inclusiv a situatiilor financiare sementriale si anuale. 4. Contabilitatea in partida simpla pentru persoane fizice 5. Relatia cu sdministratiile financiare privind aspecte legate de vectorul fiscal.

Cerinte

Licentiat in studii economice. Experienta minima 5 ani. Cunostinte solide de contabilitate, fiscalitate, resurse umane. Experienta in utilizarea programului SAGA Capacitate de lucru cu respectarea termenelor Experienta in utilizarea REVISAL privind transmiterea registrului de evidenta al salariatilor. Abilitati e comunicare si de lucru in echipa. Rezisenta la stres.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate