Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta 1. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom din Brasov, cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs.ro ca agentie de incredere, selectioneaza dansatoare (ne)profesioniste pentru contracte foarte bune intr-un club de noapte luxos din: Germania – Hamburg. Venituri aprox 3.000-6.000 Euro/luna. Salariu 70 Euro/zi, 20 % din consumatii sampanie 16 - 40 Euro / dans privat Cazare asigurata si de foarte buna calitate. Permis de lucru asigurat. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la agentie. Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima. Se cere calitate si experienta. Oferta 2. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom din Brasov, cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs.ro ca agentie de incredere, selectioneaza dansatoare (ne)profesioniste pentru contracte foarte bune intr-un club de noapte din: Germania – Munchen. Venituri aprox 2500-6000 Euro/luna. Salariu 50 Euro/zi, 30 % din consumatii sampanie, 15 Euro / dans privat Cazare si transport loco asigurate. Permis de lucru asigurat. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la agentie. Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza, mediu.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod decent, corect, legal si profitabil in aceste contracte.Este recomandat un minimum de experienta.