Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom avizata de Ministerul Culturii si de portalul Tjobs.ro selectioneaza dansatoare (ne)profesioniste pentru contracte de munca deosebite de bune si sigure in frumosul oras Oslo capitala Norvegiei. Se sta la masa cu clientii in conversatii/consumatii si se danseaza dans pe scena si in privat. -Salariu fix 65- Euro/zi, se asigura un venit min garantat pe luna de 1300 Euro la care se adauga comisionanele din consumatii si dansuri (vezi site agentie) Venituri foarte bune, aprox. 2.000-6.000€/luna, in functie de experienta si munca depusa.Permis de munca min 1 luna cu prelungire. Este necesara lb engleza fluent min de experienta. Nu percepem comision dar cerem maxim de seriozitate.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza, fluent.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod decent, corect si legal in acest contract.