Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA 1. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs, selectioneaza doamne , domnisoare pt jobul de hostess (se sta la masa cu clientii in consumatii, o consumatie 20 min de stat la masa cu un client) pentru contracte de munca sigure in: ITALIA-Orasul Adria la 60 km de Padova si 60 km de Venetia . Salariu fix intre 50-80 Euro pe zi. Cazare, transport loco si documete gratis. Venituri aprox. 1.500-2.500€/luna, in functie de experienta si munca depusa. Permis de munca min 2 luni. Nu este obligatoriu ptr inceput lb Italiana. Nu percepem comision dar cerem maxim de seriozitate. Mai multe detalii pe website-ul agentiei. OFERTA 2. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs selectioneaza doamne , domnisoare pt jobul de hostess/dansatoare/dansatoare cabaret, pentru contracte de munca sigure si foarte bune in doua cluburi de inalta clasa din: ITALIA, orasul Milano. Salariu fix hostess, 70 Euro/zi, plus procente din consumatii. Cine doreste sa danseze spectacol se adauga si comisioanele din dansuri (20 Euro un show). Salariu fix dansatoare 90 Euro/zi plus comisioanele din consumatii/privaturi sau/si din spectacole (20 Euro/show). La toate castigurile se mai poate adauga si procentele (10%) din platourile de fructe, caviar, tartine, specialitati. Venituri foarte bune, aprox. 3.000-6.000€/luna, in functie de experienta si munca depusa. Permis de munca min 3 luni. Nu este obligatoriu ptr inceput lb Italiana dar este recomandata (obligatoriu o limba straina-engleza). Cazare de 4 stele asigurata si gratis. Nu percepem comision dar cerem maxim de seriozitate, seriozitate si profesionalism. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la agentie. OFERTA 3. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs.ro selectioneaza doamne , domnisoare pt jobul de hostess (se sta la masa cu clientii in consumatii, o consumatie 20 min de stat la masa cu un client) pentru contracte de munca sigure in: ITALIA-Orasul Pescara. Salariu intre 45-60 Euro pe zi la care se adauga procentele din consumatii si sau dansuri. Cazare, transport loco si documete gratis. Venituri aprox. 1.500-4000€/luna, in functie de experienta si munca depusa. Permis de munca min 3 luni. Cazare si transaport loco asigurate. Nu este obligatoriu ptr inceput lb Italiana. Nu percepem comision dar cerem maxim de seriozitate.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod decent, corect si legal in aceste contracte. Contractul se incheie pentru prima data pe 2 luni dupa care se poate prelungi pentru cine doreste pana la 6 luni sau mai mult de la caz la caz.