Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta 1. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom avizata de Ministerul Culturii selectioneaza doamne si domnisoare pentru jobul de hostess sau dansatoare (se sta la masa cu clientii in consumatii) (ne)profesioniste pentru contracte de munca bune si sigure in GRECIA- orasul Atalanti, aproape de litoral. Salariu fix 40-50 Euro/zi + procentele din consumatii si dansuri. Se asigura cazare gratis si documente legale de munca. Venituri aprox. de la 2.000-4.000€/luna. Contractele sunt verificate de catre agentie. Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la tel afisat pe site-ul agentiei. Oferta 2. Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si portalul Tjobs, selectioneaza dansatoare sau hostess (ne)profesioniste pentru contracte de munca bune si sigure in GRECIA-Almiros, pe litoral. Salariu fix dansatoare 30-40 Euro/zi + comisioanele din consumatii si dansuri. Venituri de la 2.000-4.000€/luna. Se asigura cazare si documente legale de munca. Plecari rapide in 3 zile cu transport asigurat. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la agentie. Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza nivel conversational.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod curat, corect, legal si profitabil in acest contract.