Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Oradea

Descrierea jobului - România

Clientul nostru este unul dintre principalii producatori de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole si constructii metalice, din vestul României. Compania are o experienta de peste 40 ani în aceste domenii, produsele sale impunându-se pe piata din România precum si în Ungaria, Slovacia, Austria, Germania, Franta, Elvetia, Portugalia.

Cerinte

Responsabilităţi : 1. Desfasurarea activitatii de control calitate 2. Verificarea materiilor prime, a semifabricatelor si a produselor finite din punct de vedere calitativ 3. Completarea rapoartelor de calitate Cerinţe necesare ocupării postului : 1. Experienta in domeniul mecanic 2. Studii medii sau superioare in domeniul mecanic Aptitudini necesare ocupării postului : 1. Abilitatea de citire a unui desen tehnic 2. Dexteritate si acuitate vizuala 3. Abilitatea de a lucra cu sublerul si alte instrumente de masurare Se oferă : 1. Pachet salarial atractiv 2. Transport asigurat - decontare abonament transport urban 50 % si 75 zone limitrofe 3. Bonuri de masa - in valoare de 9 lei pe zi lucratoare 4. Program de lucru – de luni pana vineri, intre orele 6.30 – 14.30 (un singur schimb).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai