Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este unul dintre principalii producatori de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole si constructii metalice, din vestul României. Compania are o experienta de peste 40 ani în aceste domenii, produsele sale impunându-se pe piata din România precum si în Ungaria, Slovacia, Austria, Germania, Franta, Elvetia, Portugalia.

Cerinte

Responsabilităţi : 1. Desfasurarea activitatii de control calitate 2. Verificarea materiilor prime, a semifabricatelor si a produselor finite din punct de vedere calitativ 3. Completarea rapoartelor de calitate Cerinţe necesare ocupării postului : 1. Experienta in domeniul mecanic 2. Studii medii sau superioare in domeniul mecanic Aptitudini necesare ocupării postului : 1. Abilitatea de citire a unui desen tehnic 2. Dexteritate si acuitate vizuala 3. Abilitatea de a lucra cu sublerul si alte instrumente de masurare Se oferă : 1. Pachet salarial atractiv 2. Transport asigurat - decontare abonament transport urban 50 % si 75 zone limitrofe 3. Bonuri de masa - in valoare de 9 lei pe zi lucratoare 4. Program de lucru – de luni pana vineri, intre orele 6.30 – 14.30 (un singur schimb).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala