Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam o singura persoana pentru postul liber de Consultant programe recrutare din firma ANSA JOBS Targu Mures. Persoana trebuie sa aiba obligatoriu domiciliul stabil in Targu Mures. - gasirea de noi parteneri/angajatori externi - mentinerea legaturii cu partenerii/angajatorii gasiti - recrutare personal pentru ofertele de munca de la partenerii externi/angajatori Se lucreaza pe proiect propiu. Salarizarea NUMAI functie de realizari/beneficii aduse firmei. De veniturile pe care le aduceti lunar in firma. Se lucreaza 5 zile/saptamana L-V; Sambata numai daca este cazul si cand este cazul (urgente)daca v-ati angrenat intr-un proiect propiu Se poate opta pentru angajare de 8 ore/zi sau 2-4 ore/zi, la birou/sediul firmei. Contract individual de munca

Cerinte

- limba engleza si germana, nivel conversational, obligatoriu (scris, vorbit, citit) - limba italiana (optional) - varsta intre 24-30 ani, maxim - postul nu necesita studii superioare - persoana foarte dinamica, capabila, foarte serioasa, rezistenta la stres, punctuala la birou, cu spirit de initiativa - persoana numai cu domiciliul stabil in Targu Mures

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala