Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Planifica si organizeaza executarea transporturilor de marfa, asigurand necesarul zilnic de masini de transport marfa pentru toate punctele de livrare - Se asigura ca marfa este transportata in conditii care ii asigura integritatea si calitatea - Tine evidenta autovehiculelor din parcul propriu si a persoanelor responsabile de fiecare dintre ele, creaza si gestioneaza o baza de date cu toate informatiile relevante pentru fiecare autovehicul - Tine evidenta reparatiilor, reviziilor tehnice, asigurarilor, rovignetelor, a oricaror alte autorizatii necesare, pe fiecare autovehicul - Urmareste incadrarea in consumurile normate

Cerinte

- Studii medii sau superioare - Experienta in domeniu minim 1 an - Abilitati de comunicare - Abilitati de planificare, organizare si prioritizare - Cunostinte tehnice privind mijloacele auto - Operare MS Office ( Excel, Word ) - Salariu atractiv - Bonusuri periodice in functie de performanta - Bonuri de masa - Telefon de serviciu