Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Tg. Mures

Descrierea jobului - România

Descrierea postului: - Angajator: Eurozone Jobs / Global Recruting - Locatia: Targu Mures - Recrutarea si selectia personalului; - Construirea si implementarea instrumentelor de evaluare; - Construirea si aplicarea unor metode eficiente de motivare; - Imbunatatirea climatului de lucru in directia obtinerii rezultatelor necesare; - Intocmirea si actualizarea fiselor de post si a organigramei; - Monitorizarea integrarii noilor angajati si evaluarea acestora dupa perioada de proba. - Stabilirea legaturii cu potentiali angajatori/parteneri din strainatate in vederea obtinerii contractelor de colaborare/parteneriat si a ofertelor noi de joburi.

Cerinte

Cerinte - Experienta in domeniul resurselor umane de minim 3 ani; - Studii medii sau superioare (absolvirea facultatii de psihologie constituie un avantaj); - Limbi straine: OBLIGATORIU ENGLEZA / FRANCEZA si/sau GERMANA AVANSAT - Bune aptitudini de organizare si prioritizare; - Bune abilitati de comunicare; - Persoana pro activa, dinamica, echilibrata; Postul este subordonat Directorului General Beneficii Oferite Oferta (bonusuri, beneficii): Plata prestatiilor de serviciu se negociaza la interviu si se stabileste in functie de competente, experienta si realizari. Descrierea firmei Locuri de munca in Romania si in Strainatate

Arata anuntul si prietenilor tai