Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom din Brasov, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs.ro ca agentie de incredere, selectioneaza dansatoare (ne)profesioniste pentru contracte excelente in Luxembourg. Se danseaza de 3-7 ori/noapte dans pe scena si in rest se realizeaza consumatii la masa cu clientii si/sau dansuri la privat. Salariu fix indiferent de consumatii: - 70 €/zi. -20 % din consumatii - 20 Euro un dans privat Venituri de la 3.000-8.000€/luna. Se asigura cazare si documente legale de munca conform legislatiei. Plecarile se pot efectua in cateva zile dupa caz. Nu percepem comision dar rugam maxim de seriozitate

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza, mediu.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod decent, corect, legal si profitabil in aceste contracte.