Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cules capsuni iunie-august 2013. 30 de locuri disponibile pentru FEMEI intre 30-47 ani. Se asigura cazare si 3 mese pe zi. Se ofera 0,40Euro/kg (salar minim lunar de 800 Euro). Se lucreaza si ore suplimentare. (4 Euro/ora). Munca incepe la 4.30-5.00 dimineata,pauza de pranz,apoi se continua munca pana la 19.00-20.00 seara. Avantaj au doamnele care au mai lucrat la cules de capsuni. SE ACCEPTA DOAR DOAMNE INTRE 30-47 ANI.

Cerinte

Se cere: -VARSTA 30-47 ANI -clinic sanatos -fara cazier Acte necesare pentru inscriere: -Copie Carte Identitate -Formularul E 101 (se obtine la Casa Nationala de Pensii ) -Copie acte studii -Cazier -Adeverinta de la medicul de familie (clinic sanatos). Taxe: -200 Euro comisionul se plateste la plecare (la imbarcarea in autocare). -NU SUNT ALTE TAXE SAU COMISIOANE Pentru inscrieri sunati la numerele de telefon afisate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala