Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Scurtă descriere: muncitor necalificat pentru cules căpşuni şi pentru alte prestaţii în legătură cu acest post Durata contractului:3-4 luni cu posibilitate de prelungire Program de lucru: 6,5 h/zi în funcţie de necesarul zilnic/6 zile pe săptămână Salariul asigurat:36 euro/zi Cazarea: asigurată de angajator câte 3-5 persoane în cameră, baie şi bucătărie proprie fiecărei camere Masa: nu este asigurată Transportul: dus-nu este asigurat, întors-este asigurat de angajator Alte facilităţi:asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator

Cerinte

Cerinţele angajatorului, forţa de muncă căutată Vârsta necesară: între 18 şi 45 ani Cerinţe obligatorii: formă fizică bună, apt să lucreze în picioare şi aplecat pe toată perioada programului, să fie o persoană sănătoasă, să aibă dorinţă de muncă şi o bună atitudine faţă de responsabilităţile zilnice pe care le primeşte Pregătire necesară: cu sau fără experienţă în domeniu Cunoştinţe de limbă: nu sunt necesare