Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-PLECARE URGENTA : -SE CAUTA 10 FEMEI,BARBATI SI CUPLURI PENTRU MUNCA IN AGRICULTURA LA CULES CIRESE, VISINE,MERE,PERE. -VARSTA 20-45 ANI . -SALARIU 500-800EURO/NET/LUNA, (IN DEPENDENTA DE CANTITATEA CULEASA),SE POATE ACORDA AVANS IN FIECARE SAPTAMANA 20-40 EURO (CARE SE RETRAG DIN SALARIU) . -ORARUL MUNCII 10-12ORE/ZI,6 ZILE/SAPTAMANA. -CAZAREA ESTE ASIGURATA DE CATRE ANGAJATOR LA CAMIN . -TRANSPORTUL ROMANIA-CEHIA(PRAGA )50 EURO,IN ACESTI 50 EURO INTRA COSTUL TRANSPORTULUI SI CHELTUIELILE COMPANIEI DIN CEHIA PENTRU LOCUL DE MUNCA -MASA NU ESTE ASIGURATA. -TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR.

Cerinte

-CONTRACT DE MUNCA PE O PERIOADA DE 3 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE.DACA ANGAJATORUL ESTE MULTUMIT DE MUNCA ANGAJATULUI,ANGAJATORUL VA PROPUNE ANGAJATULUI SA II EXTINDA DURATA CONTRACTULUI PE O PERIOADA ADITIONALA DE TIMP. -REZISTENTA LA STRESS,TOLERANTA,ONESTITATE. TRIMITETI CV+FOTO LA ADRESA DE EMAIL ,TEL/FAX . TAXA DE CONSULTANTA: - 250 LEI LA DEPUNEREA DOSARULUI SI TOTODATA DATA PLECARI.