Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1. Cazare gratuita in casute cu cazare de baza = paturi , wc, apa calda, frigider si posibilitatea de a gati contra cost( aragaz portabil -valoare 40 euro, plata o singura data ) 2. Salariu : 15 euro net pe zi 3. Nu se solicita norma, dar munca este de 8-9 ore /zi. Se pot lua 3 zile libere pe luna, daca se doreste, dar neplatite. 4. Contract minim 3 luni 5. Contractul va sosi in timp de 12 ore de la trimiterea cv-ului si a dosarului complet. 6. Plecarea se poate organiza in grup, cu minibus-ul companiei din Grecia, contra cost. Costul este functie de locul plecarii.

Cerinte

Nu este necesara cunoasterea limbii engleze sau greaca. O persoana pe echipa trebuie sa cunoasca engleza sau greaca. Admise pentru job numai persoanele care au varsta pana in 45 ani, fara probleme de sanatate si fara vicii (alcool). Documente necesare: Copie pasaport sau buletin Poza color full body(poza intreaga, decenta) O poza color tip pasaport Cv limba romana care trebuie sa cuprinda pe langa alte date personale si urmatoarele date obligatoriu: inaltime, greutate, numarul la incaltaminte. Cazier Adeverinta de la medical de familie apt de munca Cost program: Interviu la sediul firmei noastre: 25 euro (dosarul cu acte se depune personal la sediul firmei noastre din Targu Mures). Inscriere in baza de date, gratuit. Procesare dosar, gratuit. Cost mediere: 75 euro(Se achita la primirea si semnarea ofertei de munca si a contractului extern. ) Comisionul agentiei din Grecia: 100 Euro( se achita in contul agentiei din Grecia la semnarea contractului extern).