Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE IN ITALIA LA AGRICULTURA POSTURI DISPONIBILE 20. SE CAUTA FEMEI ,BARBATI SAU CUPLURI,CU VARSTA( INTRE 18-40 ani . LOCATIA ESTE IN ITALIA ,REGIUNEA COSENSA. SE LUCREAZA LA CULES DE MANDARINE,CLEMENTINE SI PORTOCALE. SALARIZAREA: - 1EURO/NET/CASETA MANDARINE-CLEMENTINE SE POT FACE MINIM 35 CASETE/ZI. - 0,50 EURO/NET CASETA PORTOCALE SE POT FACE MINIM 70CASETE/ZI . SE LUCREAZA 8-10/ORE/ZI ,O ORA PAUZA DE PRANZ ,O ZI LIBERA PE SAPTAMANA .

Cerinte

CAZAREA IN CONDITII BUNE SI ESTE ASIGURATA DE ANGAJATOR CONTRACOST 120 EURO/PERSOANA/LUNA INCLUSIV UTILITATILE SI SE RETINE DIN SALARIU, MUCITORII TREBUIE SA AIBA MANCARE SAU BANI DE MASA PANA SE DA ACONTURILE,RESTUL DE BANI LA SFARSITUL LUNII. MUNCITORII TREBUIE SA AIBA LA EI O LENJERIE DE PAT,RECIPIENTE DE PREPARAT MANCARE ,PELERINE DE PLOAIE,CIZME DE CAUCIUC ,FOARFECA DE CULES ACESTEA SE POT CUMPARA SI DIN ITALIA COSTURILE FIIND IN JUR DE 20 EURO. TRANSPORTUL ROMANIA-ITALIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI . TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE MUNCA LA LOCUL DE CAZARE ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR . DURATA CONTRACTULUI DE MUNCA NEDETERMINATA. COSTURILE PLECARII: -500 LEI PENTRU AGENTIA DIN TG-JIU IN ZIUA PLECARII. 50 EURO IN ZIUA PLECARII PENTRU COLABORATORUL DIN ITALIA CARE VA RASPUNDE PE TOATA PERIOADA SEDERII LA LUCRU DE PERSOANELE CE V-OR LUCRA CU CONTRACT DE MUNCA CONFORM CONTRACTULUI COLECTIV DE MUNCA APLICABIL IN DOMENIUL AGRICOL DIN ITALIA. TRIMITETI CV+FOTO.